czwartek, 4 sierpnia 2016

Zatorze
wesoło rozpoczęło sierpień!! :)

Pomimo tego, iż dzieciaki ubolewają nad tym, że połowa wakacji już minęła i niedługo znów będzie trzeba przywitać się ze szkołą, nadal bawimy się na całego i miło spędzamy czas. W tym tygodniu zorganizowaliśmy wiele fajnych, ciekawych konkursów oraz rywalizacji w różnych dziedzinach. Braliśmy udział w "Torze przeszkód na ślepaka", "Muzycznych kółkach", "Karate", konkursie rowerowym, Turnieju Piłki Nożnej, "Dwóch ogniach", "Wyścigach rzędów", Biegu na wytrzymałość.
Najciekawszym konkursem, budzącym największe zainteresowanie okazał się Bieg na wytrzymałość. Polegał on na tym, iż uczestniczy biegali na szerokość boiska od lini do lini, a zwyciężał ten, kto przebiegł największy dystans. Co ciekawe, w konkursie tym zwyciężył... 8-letni Wiktor, który przebiegł szerokość boiska aż 256 razy! Drugie miejsce z wynikiem 250 szerokości boiska zajęli: Sabina, Adrian i Kuba. Składamy raz jeszcze gratulacje dla zwycięzców, ale największe gratulacje lecą w stronę Wiktora, który pokonał o wiele starszych kolegów. Brawa za wytrzymałość! :)

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia :)

Dzieciaki z Zatorza wraz z wychowawcami :)